KIM JESTEŚMY

Jesteśmy zespołem ekspertów z obszarów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi i doradztwem strategicznym.

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu programów rozwojowych, tworzeniu narzędzi szkoleniowych, prowadzeniu szkoleń warsztatowych.
Zespół doradców przez ostanie 15 lat skutecznie realizował projekty assessment center i development center, analizy stanu planowanie strategicznego i zarządzania projektowego, zarządzania przez cele.
Tworzymy własne symulacyjne gry edukacyjne, narzędzia warsztatowe, programy rozwojowe

NASZA MISJA

WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW NA ICH DRODZE DO REALIZACJI CELÓW POPRZEZ:

DOSTARCZANIE ICH PRACOWNIKOM NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI
DORADZTWO STRATEGICZNE W KREOWANIU I WDROŻENIU STRATEGII
POMOC W REALIZACJI PROCESÓW HR-OWYCH

MY

Adam Pasternak

TRENER, KONSULTANT, TWÓRCA GIER SYMULACYJNYCH

Od 16 lat jest trenerem, doradcą i asesorem. Zarządza wieloetapowymi projektami rozwojowymi. Ekspert z zakresu strategicznych gier symulacyjnych  – ich tworzenia, doskonalenia i wykorzystania w procesach rozwojowych. 
Doradca z zakresu planowania strategicznego, organizacji procesów zarządczych, budowy i wdrażania strategii długoterminowych

Przemysław Nieruchalski

TRENER, KONSULTANT

Trener oraz konsultant HR.  Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Pracował jako Recruitment Consultant w Anglii. Następnie zajmował się konsultingiem operacyjnym, tj. analizą funkcjonujących systemów zarządzania w firmach oraz tworzeniem i wdrażaniem narzędzi opartych o model Zarządzania przez cele MBO.

 
Przewiń na górę