PROJEKTUJEMY SYMULACJE BIZNESOWE

OD PONAD 15 LAT PROJEKTUJEMY SYMULACYJNE GRY EDUKACYJNE. 

DO TEJ PORY STWORZYLIŚMY PONAD 30 ZAAWANSOWANYCH GIER SYMULACYJNYCH.

NAJPRZYJEMNIEJSZE W TYM JEST TO, ŻE CZĘSTO PODCZAS SZKOLENIA PROWADZONEGO W FORMIE GRY SŁYSZYMY:

“NIE KOŃCZMY JESZCZE, ZAGRAJMY KOLEJNY RAZ, KOLACJĘ NIECH PRZYNIOSĄ NAM NA SALĘ SZKOLENIOWĄ …”

 

SZKOLNIA OPARTE O GRY

  • Symulacje to wielowątkowe rozgrywki, w których uczestnicy wcielają się w zarządzających całym przedsiębiorstwem lub wybraną jego częścią.
  • Symulacyjne gry edukacyjne są metodą szkoleniową, pozwalającą zbliżyć się w trakcie warsztatów do rzeczywistości.
  • Symulacje najczęściej służą do nauki zarządzania strategicznego, marketingu, finansów, zzl, zarządzania produkcją czy usługami.
  • Równie często są wykorzystywane aby zdobywać doświadczenie w zarządzaniu projektem, zarządzaniu zmianą czy też zarządzaniu czasem.

Zamów własną grę symulacyjną

NASZE GRY SYMULACYJNE

ZARZĄDZANIE FINANSAMI ​

Finance Skills – to zaawansowana symulacja biznesowa, rozwijająca kompetencje finansowe wśród menadżerów. Uczestnicy warsztatów, poprzez angażującą formułę gry, rozwijają swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania finansami na stanowiska nie finansowych. 

ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE​

Strategy Skills – wielowymiarowa symulacja biznesowa pozwalająca na rozwijanie mylenia strategicznego. Dzięki uczestnictwu w grze uczestnicy zdobędą wiedzę za zakresu budowania strategii i wdrażania jej w życie. Gra pozwala na budowanie strategii i modelu biznesowego, skuteczne konkurowanie na rynku i reakcję na sytuację w otoczeniu. zmianę swój zespół. 

ZARZĄDZANIE I MOTYWOWANIE ZESPOŁU​​

Leadership Skills – jak zbudować skuteczny zespól w oparciu o kompetencje niezbędne dla realizacji strategii organizacji. Skuteczny zespół to także zmotywowani ludzie. Dzięki udziel w symulacji, uczestnicy poznają praktyczne metody motywowania, jako odpowiedź na indywidualne potrzeby motywacyjne swoich pracowników.

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM​

Projects Skills – umiejętne zarządzanie projektem jest kluczową kompetencją dzięki której projekty osiągają swoje cele. Rozwijanie tej kompetencji w praktyce często bywa kosztowne. Nauka teoretyczna często kończy się na etapie planowania. Dzięki udziale w grze możliwe jest przejście przez każdy etap zarządzania projektem oraz konfrontacja planu na etapie realizacji i oceny rezultatów.

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI W CZASIE​

Time management Skills – zarządzanie zadaniami w czasie czyli jak optymalnie wykorzystać ograniczone zasoby czasowe w konsekwentnym dążeniu do celu. Praktyczne podejście do  osiągania celów, poprzez analizę, wyznaczanie celów, planowanie, podejmowanie decyzji, realizację i kontrolę. Gra daje doświadczenie a warsztat użyteczne narzędzia.

ZARZĄDZANIE ZMIANĄ​

Change management Skills – zarządzanie zmianą stanowi podstawową kompetencję dzisiejszego menadżera. Dzięki symulacji biznesowej uczestnicy warsztatów zrozumieją dynamikę zmiany, zaplanują kolejne jej kroki oraz zdobędą umiejętności pozwalające im skutecznie przeprowadzić przez zmianę swój zespół. 

ZAMÓW WŁASNĄ GRĘ SYMULACYJNĄ

Proponujemy zaprojektowanie dla Państwa dedykowanej gry symulacyjnej uwzględniającej specyficzne oczekiwania i uzgodnioną fabułę.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Przewiń na górę